Авторизація|

Табачник пообіцяв підняти вчителям зарплату

Табачник пообіцяв підняти вчителям зарплатуУсім працівникам освіти в 2014 році буде збільшено заробітну плату - про це сьогодні повідомив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник на підсумковій прес-конференції.

«Буде збільшено заробітну плату всім працівникам освіти. Зросте зарплата, порівняно з 2013 роком, для керівника дитячого садочку на 650 грн, вчителя вищої категорії - на 602 грн, старшого наукового співробітника та доцента - на 750 грн в середньому», - сказав Табачник.

 

За матеріалами Укрінформ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці