Авторизація|

Підготовка до відзначення 200-річчя Кобзаря на Печерську

15 січня 2014,Публікації » Новини

Підготовка до відзначення 200-річчя Кобзаря на Печерську14 січня 2014 року з метою ознайомлення з ходом реалізації заходів до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, голова Печерської райдержадміністрації Олександр Мазурчак, заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань Олександр Федоренко, начальник управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Алла Ратушна та голова Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Баклан відвідали гімназію № 109 ім. Т. Г. Шевченка.

Вони оглянули музей, де представлені експонати про Кобзаря, учбові класи, їдальню та спортивний зал навчального закладу.

Зауважимо, що середня загальноосвітня школа №109 розпочала свою роботу у 1935 році. З 1959 року школа стала носити ім’я Великого Кобзаря. У березні 1961 року було відкрито шкільний літературний музей Т. Г. Шевченка.

Сьогодні в гімназії навчається 621 учень, працює 78 осіб, з яких 62 – педагогічних працівники.

Слід зазначити, що до відзначення 200-річчя Кобзаря у Печерському районі підготовлена низка заходів. Зокрема, заклади освіти готують цілий комплекс подій під назвою «Шевченківська хвиля», який буде включати в себе величезну історично-пізнавальну тематику.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці