Авторизація|

Засідання Президії ЦК Профспілки

23 січня 2014,Публікації » Новини
Засідання Президії ЦК Профспілки22 січня 2014 року у конференц-залі готельного комплексу «Турист» відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.
 На початку засідання Голова Профспілки Георгій Труханов акцентував увагу на питаннях соціально-економічного стану та матеріального забезпечення працівників галузі освіти в 2014 році і пов’язані з цим дії Профспілки.
 Основні статті видатків освітянського бюджету розкрив у презентації заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. За його словами, цифри, які доведені у документі, недостатні для повного фінансування галузі у 2014 році, а основні пропозиції Профспілки не були враховані при розгляді основного кошторису у Верховній Раді України. 
 До обговорення активно долучилися колеги з областей – Вінницької обласної організації – Сергій Пугачов, Івано-Франківської обласної організації – Мирослав Габорак, Львівської обласної організації – Марія Яцейко, Тернопільської обласної організації – Марія Гасай, Київської міської організації – Олександр Яцунь. Аналізуючи ситуацію, голови територіальних організації Профспілки виголосили пропозиції щодо поетапного плану спільних дій в нестабільних суспільно-політичних умовах. 
 Президія обговорила питання подальшої співпраці з Федерацією профспілок України щодо питання прискорення проведення ради ФПУ. Учасники засідання оцінили ситуацію, яка склалася в профспілковому русі, й визначилися з тим яким чином будуть працювати в сучасних реаліях. 
 Під час роботи затверджено Перспективний план основних заходів ЦК Профспілки на 2014 рік положення, бюджет діяльності організації та вирішено питання щодо нагород й відзнак ФПУ, ЦК Профспілки у поточному році.
 Загалом за порядком денним проведено ґрунтовне обговорення й прийнято відповідні постанови.
 


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці