Авторизація|

Від сьогодні комунальні послуги в Києві стали дорожчими

1 червня 2009,Публікації » Новини
Від сьогодні комунальні послуги в Києві стали дорожчими З сьогоднішнього дня, 1 червня, в Києві починають діяти нові тарифи на послуги ЖКГ, а нові квитанції жителі столиці одержать вже 1 липня. 
Як раніше заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко, підвищення комунальних тарифів у місті відбуватиметься поетапно і помірно. За його словами, процес пройде в 3-4 етапи і продовжиться з 2009 року до першої половини 2010 року, до приведення тарифів у відповідність з економічно обґрунтованими.

У свою чергу, коментуючи підвищення комунальних тарифів у столиці, начальник Державної житлово-комунальної інспекції Сергій Зімін запропонував киянам самим визначитися, за які із запропонованих 26 послуг за утриамння житла вони мають намір платити. 

У той самий час, мер Києва Леонід Черновецький пообіцяв, що тарифи на житлово-комунальні послуги в столиці у будь-якому випадку залишаться найнижчими в Україні. Крім того, за його словами, всі незахищені верстви населення користуватимуться пільгами при оплаті за послуги ЖКГ. 
Віднині тариф на холодне водопостачання і водовідведення за наявності квартирного або будинкового лічильника встановлений у розмірі 3,02 грн. за 1 куб. м (раніше - 1,48 грн), за відсутності квартирного або будинкового лічильника - 16,61 грн на 1 людину (було 8,14 грн). 

Тариф на гаряче водопостачання і водовідведення за наявності квартирного або будинкового лічильника встановлений у розмірі 13,69 грн за 1 куб.м (раніше - 7,38 грн), за відсутності квартирного або будинкового лічильника - 47,92 грн за 1 людину (було - 25,89 грн).
Тариф на централізоване опалювання для населення за відсутності будинкових і квартирних лічильників складе 2,38 грн за 1 кв. м опалювальної площі в місяць (раніше - 1,6 грн). При цьому наголошується, що розрахунки за опалення проводяться щомісячно протягом року.

Крім того, відповідно до документа, встановлюється новий розмір квартирної плати індивідуально для кожного будинку. 
При цьому міськадміністрація зобов`язала жеки, ЖСК і ОСББ вжити заходи щодо поліпшення якості послуг з утримання будинків. У разі ненадання окремих послуг, що входять в квартплату, або надання їх в неповному обсязі балансоутримувачі зобов`язані здійснювати перерахунок квартплати.

Нагадаємо, 23 квітня Київська міська рада відмінила мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. За відповідне рішення проголосувало 63 депутати.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці