Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Виставка-презентація у Київському університеті ім. Б. Грінченка

12 лютого 2014,Новини, Вища освіта

Виставка-презентація у Київському університеті ім. Б. Грінченка11 лютого 2014 року редакція всеукраїнської газети «День» провела виставку-презентацію своєї газети та книг власного видання з серії «Бібліотека газети «Дня» в навчальному корпусі №1 Київського університету імені Бориса Грінченка. Книжкова серія «Бібліотека газети «День» формується з найцікавіших публікацій газети. Ця серія, як і газета «День», має на меті виховувати в українців, особливо молодого покоління, відчуття патріотизму та національної самосвідомості, базовані на знаннях власної історії:
- перша книга «Україна Incognita» - 6 перевидань;
- друга - «Дві Русі» - 5 перевидань, реалізовано весь тираж;
- «Сила м’якого знака – 4 перевидання;
- серія із 15 брошур «Бронебійна публіцистика» - 2 перевидання,
- остання серія із 15 брошур «Підривна література», випуск - вересень 2013 р.
Студенти та співробітники університету мали змогу ознайомитись з виданнями та поспілкуватись з представниками редакції.
Всеукраїнська газета «День» є одним із найбільш поміркованих та патріотично спрямованих видань на теренах України, яке виходить трьома мовами - українською, російською та англійською.
У цьому році відсвяткували 17-річчя видання. І всі ці роки «День» незмінно дотримується концепції «якісної преси», намагаючись впливати на зміну у позитивний бік ставлення українців до власної держави й до самих себе.

 

 

Наталія Горбенко,
завідувач НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності,
Київський університет імені Бориса Грінченка

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці