Авторизація|

Учасники тестування отримають один сертифікат

2 червня 2009,Публікації » Новини
Учасники тестування отримають один сертифікат Цього року всі учасники зовнішнього оцінювання отримають один сертифікат, в якому будуть вказані результати тестування по вісіх предметахю. Це обумовлено тим, що Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не має достатніх коштів на те, щоб кожному надрукувати п'ять сертифікатів, - розповів директор УЦОЯО Ігор Лікарчук в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.


За словами Лікарчука, друкувати результати тестів з декількох предметів на різних сертифікатах немає необхідності. "Практично у всіх країнах світу, де введена така система, учасники отримують один сертифікат зі всіма результатами", - стверджує Ігор Лікарчук.

Він також відзначив, що "сертифікати немає потреби підробляти. Усі вони будуть двічі перевірятись, співставлятись із базою даних Українського центру оцінювання. Один раз - в онлайн-режимі у приймальній комісії, а вдруге - коли буде підписано наказ про зарахування студентів до ВНЗ. Але на всяк випадок ми передбачили деякі ступені захисту сертифікатів. Їх не можна помітити неозброєним оком, і про них знає дуже обмежена кількість людей".

 

 

http://www.osvita-ua.net

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці