Благодійний марафон пам’яті «Небесної сотні»

25 лютого 2014,Публікації » Новини

Благодійний марафон пам’яті «Небесної сотні»24 лютого на «5 каналі» стартував благодійний телемарафон пам’яті «Небесної сотні».

Кошти, зібрані під час марафону, будуть передані родинам загиблих за Незалежність України.

«Ведучі телемарафону Вікторія Сюмар та Роман Чайка разом з гостями студії, - моральними авторитетами суспільства та учасниками революції, - згадають хронологію подій, які відбулися на Майдані Незалежності, та вшанують пам’ять усіх героїв, які, ціною власного життя, відстояли незалежність своєї Батьківщини та право на краще майбутнє», - йдеться в повідомленні прес-служби 5-го каналу.

24 лютого 2014 року президія Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України прийняла рішення долучитися до благодійного телемарафону.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»