Авторизація|

Повернуто доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників

Повернуто доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівниківЗа наполяганням профспілкової сторони та соціальних партнерів (Профільний комітет ВР та МОН України), 23 квітня 2014 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 128, якою вніс зміни до заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету затверджених постановою КМУ від 1 березня 2014 р. № 65.

Вказаними змінами вихователям, помічникам вихователів, учителям повернута доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників.

Крім того надано право здійснення заповнення вакантних посад за умови забезпечення у повному обсязі у межах затвердженого фонду оплати праці усіх обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65” № 128 — редакція від 23.04.2014 [97.5 Kb] (cкачувань: 519)

Юридичний відділ КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці