Звернення до влади

Звернення до владиВнаслідок активних дій профспілкової сторони та соціальних партнерів Уряд вніс зміни до постанови КМУ від 1 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», якою вихователям, помічникам вихователів, учителям тощо повернута доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників.

Але водночас, для деяких категорій працівників закладів освіти досі діють обмеження на встановлення оплати за заміну тимчасово відсутніх працівників.

У зв’язку з цим Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вкотре направила листа до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з метою врегулювання даного питання.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»