Авторизація|

Зовнішнє тестування "виявило" багато проблем у системі освіти

Зовнішнє тестування "виявило" багато проблем у системі освіти Проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань виявило безліч проблем у вітчизняній системі освіти. У першу чергу, це різнопланове подання матеріалів у підручниках
Про це розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук у ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Також абсолютно очевидною, на думку І.Лікарчука, є проблема якості роботи школи. "Дуже часто назва школи і килимові доріжки з паркетними полами абсолютно не відповідають тому рівню, що демонструють випускники цієї школи під час зовнішнього оцінювання", відзначає директор УЦОЯО.

За його словами, зовнішнє тестування дуже добре вказує і на таку проблему, як якість роботи шкіл, розташованих в одній місцевості.
"Подібних проблем дуже багато. Є більш і менш важливі. Ну а після завершення тестування ми будемо аналізувати і виділяти їх більш чіткіше", доповнив І.Лікарчук.
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці