Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Делегація Профспілки провела перевірку дитячого центру «Сонячний берег»

23 травня 2014,Публікації » Новини

Делегація Профспілки провела перевірку дитячого центру «Сонячний берег»З 21 по 23 травня 2014 делегація районних голів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на чолі із заступником голови Київської міської організації Профспілки Оленою Геведзе перебували у дитячому оздоровчому центрі «Сонячний берег», який знаходиться на узбережжі Чорного моря.

Основна мета візиту полягала у тому, щоб оглянути наскільки дитячий центр відповідає усім вимогам для належного оздоровлення та літнього відпочинку дітей освітян міста Києва.

Під час перебування у «Сонячному березі» делегація мала нагоду поспілкуватися із заступником начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Одеської області Андрієм Яцеленко.

Дитячий оздоровчий центр «Сонячний берег» готовий приймати школярів, які матимуть можливість не лише весело та активно відпочити, але й зміцнити свій імунітет.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці