Авторизація|

Профспілка Києва і Санкт-Петербурга – спілкування без кордонів

5 червня 2009,Публікації » Новини
Профспілка Києва і Санкт-Петербурга – спілкування без кордонів З 2 по 5 червня 2009 року у Санкт-Петербурзі відбувалося спільне засідання президій ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації.

На засіданні розглядалися актуальні питання профспілкової роботи в умовах реформування освіти і економічної кризи, підходи до вирішення проблем, обмін досвідом та перспективи профспілкової співпраці в інтересах працівників освіти.

У рамках засідання Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України, в особі голови Олександра Яцунь, підписала договір про дружбу і співпрацю з Територіальною організацією Санкт-Петербургу і Ленінградської області Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації. Територіальну організацію Санкт-Петербургу і Ленінградської області Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації представляв заступник голови Андрій Кошаєв.

Угодою про співпрацю чільники Київської та Санкт-Петербурзької освітянських профспілок домовилися про зміцнення дружби та розвиток співпраці організацій у сфері соціально-економічного і правового захисту освітян. Також сторони домовилися якомога більше уваги приділяти культурно-масовій та спортивно-оздоровчій роботі освітян. 

Відтепер спілчани матимуть змогу підтримувати ініціативи один одного та спілкуватися без кордонів.
 
 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці