Авторизація|

Міністерство освіти України заявляє про відсутність боргів перед ВНЗ

11 червня 2009,Публікації » Новини
Міністерство освіти України заявляє про відсутність боргів перед ВНЗ Міністерство освіти і науки України заявляє про відсутність заборгованості по фінансуванню навчальних закладів. Про це сьогодні сказав Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук. 
І.Вакарчук відзначив: "Всі соціально захищені статті профінансовані на червень місяць. Ніякої заборгованості на даний час немає. Як по стипендіях, так і по зарплатах".
 
Він відзначив, що загальний об'єм витрат в Міністерстві освіти за січень-червень склав 6 млн 277 тис. 503 грн. З них зарплати - 3 млн 714 тис. 898 грн, стипендії - 1 млн 980 тис. 750 грн, виплата допомоги випускникам з числа дітей-сиріт - 13 тис. 890 грн, пільговий проїзд - 19 тис. грн.
 
 

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці