Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Діалог з владою по збереженню 20% муніципальної надбавки

22 вересня 2014,Публікації » Новини

Діалог з владою по збереженню 20% муніципальної надбавкиНа адресу Київської міської організації Профспілки надійшов лист від Київської міської державної адміністрації за підписом заступника Голови Г. Старостенко.

У ньому відзначається належний рівень підготовки круглого столу, що відбувся 17 вересня 2014 року, задля обговорення економічної та суспільної ситуації в країні та місті.

Київська міська влада запевняє, що докладає максимальних зусиль для врегулювання питання щодо своєчасної виплати заробітної плати та збереження муніципальних надбавок освітянам.

Також КМДА звернулася до Київської міської організації Профспілки з пропозицією об’єднати зусилля у забезпеченні соціального захисту працівників освіти Києва – надати пропозиції щодо шляхів збереження надбавки педагогічним працівникам столиці.

Також було запропоновано спільне звернення до Уряду України з пропозицією не допустити зниження всіх номінальних гарантій для працівників закладів освіти.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці