Авторизация| Регистрация

Звітно-виборні збори у НУ «Києво-Могилянська академія»

29 вересня 2014,Новини, Вища освіта

Звітно-виборні збори у НУ «Києво-Могилянська академія»29 вересня 2014 року у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулися звітно-виборні збори.

У роботі заходу взяли участь представники Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з головою Олександром Яцунем.

Обговоривши звіт голови первинної профспілкової організації НаУКМА Л.Б. Кадуріної, збори визнали роботу профспілкового комітету задовільною.

Вибори профкому відбулися відкритим голосуванням.

На новий термін головою обрано Ларису Борисівну Кадуріну.

Вітаємо з обранням та бажаємо плідної та злагодженої роботи.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи Правові аспекти звільнення працівника за вчинення аморального вчинку