Авторизація|

Навчання для лідерів ППОС вузів м. Києва

11 червня 2009,Новини, Вища освіта
Навчання для лідерів ППОС вузів м. Києва 9 червня стартували навчання для лідерів первинних профспілкових організацій студентів в Навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. 

За два дні навчань – 9 і 10 червня для голів та заступників ППОС столичних вузів викладачі центру С.М Задорожна та О.П. Царик проведуть лекції та тренінги з мотивації профспілкового членства, організаційної роботи в первинній профспілковій організації та формування позитивного іміджу профспілки. 

 

За словами директора навчально-методичного центру Ірини Василівни Дорожкіної НМЦ Федерації профспілкових організацій Чернігівської області – прогресивний навчальний заклад, який займається навчанням профспілкових лідерів уже понад 22 роки. «Ми сприяємо профспілковим організаціям та роботодавцям підвищувати якість та конкурентоспроможність трудових ресурсів – надаючи освітні, інформаційні, консультативні послуги з високим рівнем сервісу, – зауважила Ірина Василівна. 


Навчально-методичний центр уже понад п’ять років займається предметним навчанням активістів-студентів. Окрім того, НМЦ також проводить навчання для представників трудових колективів наших соціальних-партнерів – для працівинків бухгалтерії, відділів кадрів та охорони праці. 


«Наша відмінність від інших навчальних закладів те, що у нас працюють штатні спеціалісти та юрист, які викладають і навчають профспілкові кадри. Також НМЦ видає багато власних методичних посібників за якими і проводяться треніги. Ми самі навчаємо і навчаємося разом із молоддю, – підсумувала директор.

 

 Пресс-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці