Всеукраїнський форум профспілок

6 жовтня 2014,Публікації » Новини

Всеукраїнський форум профспілокПовідомляємо, що 7 жовтня 2014р. у приміщенні Київського міського Будинку учителя (вул. Володимирська, 57) з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю відбудеться Всеукраїнський форум профспілок.

До участі у засіданні запрошені Президент України П.О.Порошенко, Прем’єр-міністр України А.П.Яценюк.

Початок Форуму об 11.00.

У рамках проведення Форуму перед Будинком учителя відбудуться вуличні дійства (перформанс) на тему: «Молодіжне безробіття». Початок об 11.30.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у Форумі. Акредитація за тел. 287-55-05.

Підхід до преси планується провести у малій вітальні Будинку учителя об 11.45.

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»