Авторизація|

Профспілка б’є тривогу!

11 червня 2009,Публікації » Новини

Профспілка б’є тривогу! Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України стурбована станом оплати праці працівників закладів освіти міста Києва. У зв'язку з цим погіршується стан оплати праці працівників закладів освіти.

Кожного дня фахівці КМОППОіНУ проводять моніторинг стану оплати праці та відпускних коштів у районах столиці.

 

У Святошинському районі столиці систематично затримується виплата заробітної плати (понад 2 тижні); станом на 11 червня не вистачає коштів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення при наданні відпустки.

 У Оболонському районі бракує коштів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення при наданні відпустки (дефіцит 25% від запланованого фінансування на зазначені статті витрат). Працівникам цього району не виплачено грошову винагороду в розмірі 100% посадового окладу відповідно до ст. 57 Закону України "Про освіту" (традиційно ці виплати здійснювались до 8 березня та 1 вересня по 50% посадового окладу). Досі освітянам Оболонського району не надано надбавку за складність та напруженість в роботі за січень та лютий 2009 року.

 Працівникам освіти Шевченківського району не виплачено грошову винагороду в розмірі 100% посадового окладу відповідно до ст. 57 Закону України "Про освіту" та не виплачено надбавку за складність та напруженість в роботі за січень і лютий 2009 року.
У Дарницькому, Солом'янському, Подільському районі не виплачено надбавку за складність та напруженість в роботі за січень та лютий, а в Деснянському – ще й за березень поточного року.

 У Голосіївському районі можливі проблеми з виплатою відпускних та допомоги на оздоровлення при наданні відпустки.
Інформація була озвучена на нараді в КМДА (засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення) 10 червня завідувачем правового відділу КМОППОіНУ А.В. Кузнецовим.


 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці