Скасування муніципальної надбавки не передбачається

14 листопада 2014,Публікації » Новини

Скасування муніципальної надбавки не передбачаєтьсяДепартамент освіти і науки, молоді та спорту і Департамент фінансів КМДА надіслали листи до Київської міської Профспілки освітян щодо виплати муніципальної надбавки працівникам освітньої галузі. У них зазначається, що пропозиції стосовно внесення змін до рішення про бюджет міста Києва на 2014 рік у частині зменшення фонду оплати праці, а отже скасування надбавки за складність та напруженість у роботі працівникам, не надавались.

З текстами листів можна ознайомитися тут:12112014_List_departament_osvti.pdf [565.65 Kb] (cкачувань: 37)12112014_List_departament_fnansv-1.pdf [464.19 Kb] (cкачувань: 17)

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...