Авторизація|

Мер столиці наполягатиме на збереженні надбавки освітянам

8 грудня 2014,Публікації » Новини

Мер столиці наполягатиме на збереженні надбавки освітянамЗавдяки наполегливій позиції та системному діалогу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України зі столичною владою мер Києва Віталій Кличко наполягатиме на необхідності збереження муніципальної надбавки освітянам. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Київ».

"Як може піднятися рука відібрати надбавки у працівників бюджетної сфери? Бюджетники у медичній та освітній галузях отримують «голу» ставку – близько 1800 грн., мінус податки. На такі гроші з київськими цінами прожити неможливо, можна тільки існувати. Я буду наполягати на тому, щоб надбавки для соціальної сфери залишилися", - підкреслив мер Києва.

Детальніше про це читайте на http://kievnews.glavcom.ua/news/32104.html

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці