Авторизація|

Ющенко: Сьогодні жодна гривня не йде на молодіжні програми

16 червня 2009,Новини, Вища освіта

Ющенко: Сьогодні жодна гривня не йде на молодіжні програми Президент стурбований відсутністю фінансування програм молодіжної політики.

 

У листі до Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко Президент України Віктор Ющенко наголошує, що Указом Президента України "Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді" визначено завдання Кабінету Міністрів України передбачити у проектах закону про Державний бюджет України на 2009 та наступні роки збільшення асигнувань на заходи з реалізації молодіжної політики, підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій.

 
Однак Президент звертає увагу, що Законом України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" асигнування на зазначені заходи зменшено майже втричі.
Найбільшу стурбованість, наголошує В.Ющенко, викликає той факт, що на сьогодні жодної гривні не спрямовано на реалізацію програм молодіжної політики.

Президент просить вжити заходів щодо термінового забезпечення фінансування зазначених програм.

 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці