Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

День народження по-НУХТівськи

17 грудня 2014,Новини, Вища освіта

День народження по-НУХТівськи16 грудня Національному університету харчових технологій виповнилося 130 років з дня його заснування.

Привітати зі святом прийшли представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Української православної церкви, дипломатичного корпусу, Національної академії наук України, Національної академії аграрних наук, Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Київської міської профспілки працівників освіти, професійних об’єднань, вищих навчальних закладів України, навчального комплексу університету, а також виробничники, випускники університету різних років, викладачі, співробітники та студенти.

Виконуючий обов’язки ректора Анатолій Українець привітав колектив університету, студентів та гостей зі святом та розповів про основні історичні віхи розвитку університету й окреслив плани на майбутнє.

Щирі вітання адресував колективові та зачитав вітальну адресу від Президента України Петра Порошенка керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан.

Під час урочистостей працівникам університету було вручено нагороди та подяки.

Найщиріші вітання на адресу нашого колективу прозвучали від: Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Алішера Абдуалієва, віце-президента Національної академії аграрних наук, академіка Валерія Жука, директора Інституту технічної теплофізики НАН України Анатолія Долінського, директора Інституту колоїдної хімії та хімії води НАН України Владислава Гончарука, першого заступника голови Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Андрія Кирилюка, голови Київської міської організації профспілки працівників освіти Олександра Яцуня, голови Асоціації українських виробників морозива і заморожених продуктів Ігора Бартковського, заступника голови Національної асоціації цукровиків України Миколи Калініченка, президента Клубу пакувальників України Валерія Кривошея, заступника голови правління ПАТ «Укрпластик» Олександра Очкура, голови холдингу «Астарта», проректора НТУУ «КПІ»  Сергія Сидоренка, ректора Полтавського університету економіки і торгівлі Олексія Нестулі, проректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Володимира Курила, завідувача кафедри Державної академії муніципального управління МОН України Олександра Сегая, директорів відокремлених структурних підрозділів навчального комплексу університету.

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували студенти, викладачі та співробітники університету за участі народної артистки України Ольги Макаренко та чоловічої хорової капели ім. Л.М. Ревуцького.

Прес-служба НУХТ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці