Авторизація|

27-28 червня в Києві вшосте проходитиме "Країна Мрій"

19 червня 2009,Публікації » Новини
27-28 червня в Києві вшосте проходитиме "Країна Мрій" 27 червня на Співочому полі в Києві вшосте відбудеться Міжнародний етнічний фестиваль "Країна Мрій 2009". На фестивалі повноцінно будуть представлені самобутні народознавчі та сучасні стилі у виконанні вітчизняних й іноземних співців, повідомляють організатори дійства. 

Також на «Країні мрій» буде надзвичайно цікава дитяча майстерня, алея майстрів, книжковий ярмарок та Літературна сцена, галявина "Ярило" з інтерактивними забавами від братства козацького звичаю "Спас".

 

Різнобічно буде представлена культура дружнього японського народу на Майданчику Українсько-Японського центру. Протягом цього дня відбуватиметься конкурс на найвишуканішу вишиванку. 

Літературна "Країна Мрій" триватиме цього року два дні - 27 та 28 червня. У ці дні книжкові майстри представлять відвідувачам книжковий ярмарок з сюрпризами. 
У ролі сюрпризів виступатимуть: майстер-класи з друкарської справи, з переплетення книжок, з каліграфії, ворожіння на книжках, казки від Сашка Лірника та виступи майстрів співаного слова.

 

Крім цього, два дні працюватиме велика Літературна сцена та міні-сцени. На міні-сценах "Рибальський курінь" та "Перелаз" відбуватимуться презентації книжок, виступи найвідоміших поетів та письменників, а також майстрів співаного слова.

На великій Літературній сцені виступлять поети Іван Андрусяк, Борис Гуменюк, Анатолій Дністровий, Дмитро Лазуткін, Олександр Ушкалов, Сергій Пантюк та інші.
Також 28 червня відбудеться перший в історії етно-слем.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці