Авторизація|

Щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ

2 березня 2015,Публікації » Новини

Щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установКиївська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України отримала відповідь від Міністерства фінансів України на запит щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ.

У листі зазначено, що відповідно до законодавства про освіту штатні розписи державних і комунальних загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування і типів встановлюються на підставі типових штатних нормативів.

Типові штатні нормативи навчальних закладів формуються з урахуванням контингенту учнів, кількості класів, режиму роботи тощо. Штатні розписи розробляються та затверджуються у межах фонду оплати праці. Повноваження місцевих державних адміністрацій, включаючи повноваження у галузі зайнятості населення, визначені Законом України «Про місцеві державні адміністрації».

Питання щодо скорочення чисельності працівників бюджетних установ має вирішуватися з урахуванням вимог чинного законодавства. На даний час рішення щодо скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ Урядом  не прийнято.

З текстом листа можна ознайомитися тут.Лист Мінфін Щодо скорочення працівників [160.5 Kb] (cкачувань: 460)

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці