Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Знову субсидії?

18 березня 2015,Публікації » Новини

Знову субсидії?Шанси небагатих українців оформити субсидію на комуналку збільшилися: Мінсоцполітики обіцяє нараховувати її, виходячи з отриманих доходів сім'ї, а не з нарахованих. Тобто, субсидії будуть розраховувати з суми, що видається на руки після вирахування прибуткового та інших податків.

Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає "Сегодня".

Очікується, що зміни набудуть чинності вже в травні, разом з новим порядком розрахунку субсидій.

"Думаю, в травні вже буде реалізована ця реформа. Ключовий аспект – це буде субсидія, яка базується лише на рівні доходів сім'ї. Всі інші критерії - ліквідуємо. Плануємо також, що будуть враховуватися не "брудні", а саме "чисті" доходи. Система буде працювати так: працююча людина буде вказувати в декларації не нарахований, а отриманий дохід за останні 12 місяців. Цю інформацію він зможе передати до органів соцзахисту. І якщо рівень його доходів підходить для нарахування субсидії, він її отримає. Хочу попередити, що органи місцевої влади будуть перевіряти достовірність доходів усіх членів сім'ї, які вказані в декларації. Перевірки будуть йти через ПФ, податкову та інші органи. І якщо людина навмисне приховає свій дохід, то субсидія буде не тільки знята, її доведеться відшкодувати в подвійному розмірі у вигляді штрафу " - сказав Розенко.

За словами міністра, оновлена система субсидій дозволить скористатися пільгами близько 4 млн сімей (зараз – близько мільйона).

Сама формула розрахунку субсидій за ЖКГ вже була змінена в кінці 2014-го і зараз не зміниться: будуть враховуватися нормативи житла, кількість членів сім'ї, обсяги використання газу і т. Д.

Але буде ліквідовано чимало додаткових умов, в тому числі майнові.

Як роз'яснив Розенко, наприклад, раніше якщо людина була власником автомобіля або ще однієї квартири, вона вважалася багатою і не мала права на субсидію. Хоча квартира могла бути маленька, а машина - "убита". Крім того, раніше в доході людини враховувався якийсь ефемерний прибуток від земельного паю, де максимум, що можна отримати – кілька мішків зерна. Також не буде вимоги, коли безробітний мав право на субсидію тільки за умови, що стояв на обліку в службі зайнятості.

А щоб зменшити черги, Розенко радить відправити декларацію про доходи і заяву на оформлення субсидії поштою. Їх розглянуть точно так само, як і особисте звернення громадянина. Причому субсидію, якщо вона передбачена, призначать з дати звернення, яка визначається за поштовим штемпелем на конверті.

За матеріалами «Обозреватель»

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці