Авторизація|

„Квітучі барви таланту-2015: відбірковий тур

„Квітучі барви таланту-2015: відбірковий тур18 березня 2015 року Печерська районна у м. Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України провела районний відбірковий тур міського фестивалю народної творчості працівників закладів освіти м. Києва „Квітучі барви таланту-2015” під гаслом: «У серці маю Україну, як святиню вічну. З нею лиш росте людина – мужня і велична».

Свою майстерність талановиті освітяни демонстрували у різноманітних номінаціях. Концертній програмі передувала виставка, яка є вагомим внеском кожного художника, фотографа, педагога за фахом і за покликанням у розвиток самобутньої української культури.

Кожен із учасників конкурсу продемонстрував свою креативність, артистичність та майстерність.

Фото Віктора Полієнка

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці