Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Чергові навчання профспілкового активу

30 червня 2009,Публікації » Новини
Чергові навчання профспілкового активу  22-23 червня в Навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області проходили навчання для голів ВНЗ та районних у м. Києві профспілкових організацій. Враженнями від семінару із нами поділилася заступник голови КМОППОіНУ Олена Олександрівна Геведзе.

– Олено Олександрівно, розкажіть, будь ласка про лекції та тренінги, які були представлені увазі учасникам?

– Навчання відкрила керівник НМЦ Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ірина Василівна Дорожкіна. Директор розповіла про Інститут профспілкового руху Російської Федерації, який вона нещодавно відвідала та про методичну літературу, яку готує до друку навчально-методичний центр. 


Загалом же за два дні навчань для лідерів районних профспілкових організацій викладачі центру провели серію тренінгів із психології ділового спілкування. Викладач Світалана Каземірова ознайомила з психологічними принципами спілкування, бар’єрами, які виникають у процесі ділових комунікацій та психологічними типами людей. 


Основна мета тренінгу з конфліктології, який проводився дещо згодом, – моделювання практичних шляхів вирішення конфлікту. Саме у процесі ігрових ситуацій досвідчений викладач показувала як виходити із тієї чи іншої конфліктної ситуації у спілкуванні та роботі організації. Цей вид роботи дуже сподобався навіть досвідченим профспілковим діячам, які із задоволенням брали участь у всіх практичних вправах.

 

І особисто я щиро сподіваюся, що початок дружби і співпраці, що так плідно розпочалася цієї весни, буде тривати не один рік, а усі навчання будуть проходити у такій же цікавій формі та невимушеній обстановці.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці