Авторизація|

Мобільність вчителів у рамках європейської кваліфікації. Кваліфікація як нова форма ефективного навчання

Мобільність вчителів у рамках європейської кваліфікації. Кваліфікація як нова форма ефективного навчання Саме під такою назвою 21–28 червня 2009 р. у м. Закопане (Польща) відбувся українсько-польський семінар у рамках Договору про співробітництво між Профспілкою працівників освіти і науки України та Профспілкою польських учителів.

 

Українську делегацію очолював заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Євгеній Нікітюк, Київську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України представляв заступник голови Олександр Трофименко.

 

Окрім української делегації у ньому взяли участь представники освітянських профспілок Болгарії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, України і Чехії, а також експерти

Європейського Союзу вчителів, Дирекції Фонду Еберта. Профспілковий комітет учителів Європи представляв Давід Пуассоно. 

 

Мобільність учителів у рамках Європейської кваліфікації та кваліфікація як нова форма ефективного навчання – основні питання, які обговорювалися на семінарі. 

Під час семінару відбулася дискусія про роль профспілок у поширенні європейських рамок кваліфікації на регіональному рівні і презентація країн, де вони вже діють.


 
Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці