Авторизація|

З 1 по 5 липня в Києві відбудеться містичний фестиваль

1 липня 2009,Публікації » Новини
З 1 по 5 липня в Києві відбудеться містичний фестивальЗ 1 по 5 липня 2009 року в українській столиці відбудеться перший Незалежний інтерактивний містичний фестиваль авторів "Німфа". Серед учасників – театр Пластичної драми на Печерську, театр-кафе "Колесо", театр української традиції "Дзеркало", Малий драматичний театр, Донецький народний театр "Про!", а також художники і фотографи з роботами на містичні теми.

Урочисте відкриття заплановане на 17:00 1 липня в приміщенні Київського камерного театру-студії "Чудовий замок" по вул. Єреванській, 11. Цього ж дня колектив театру поза конкурсом покаже представлення "Вій".

2 липня з 14:00 там же відкриється виставка робіт фотохудожників різних шкіл і ліцеїв, а також професійних фотографів в містичному жанрі. У 16:30 учні Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв виступлять з виставою "Моя «Фантазія Шопена»". У 19:00 на Андріївському узвозі, 8, можна буде переглянути спектакль "Тера інкогніто" театру-кафе "Колесо".

3 липня з 16:00 відкриється виставка робіт художників Києво-Могилянської академії, Академії образотворчого мистецтва і архітектури, учнів художніх шкіл (Єреванська, 11). У 18:00 почнеться вистава "Вій" театру "Дзеркало" (вул. Алма-Атинська, 109).

4 липня о 15:00 Малий драматичний театр покаже виставу "Пастка для лакеїв" (вул. Єреванська, 11). О 19:00 театр Пластичної драми на Печерську запрошує на спектакль "Божевільна" (вул. Шовковична, 7-а).

Завершиться фестиваль у неділю, 5 липня, виступом Донецького народного театру "Про!" зі спектаклем "Маленький принц", початок о 14:00 (вул. Єреванська, 11).


 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці