Авторизация| Регистрация

Профспілковий пікет

2 липня 2015,Публікації » Новини

Профспілковий пікет2 липня 2015 року під стінами парламенту відбувся мітинг профспілкових активістів за підвищення соціальних стандартів життя.

«Після повалення корупційного режиму немає позитивних зрушень для людей, які сьогодні втрачають робочі місця, заморожені зарплата і пенсії, а ціни шалено стрибають уверх. Влада на це не реагує. Тому, використовуючи свій потенціал, законодавчі гарантії, профспілки встали на шлях боротьби», - такими словами розпочався виступ Голови Федерації профспілок України, керівника Спільного представницького органу профспілок Григорія Осового.

Також він зауважив, що вимоги профспілок до народних депутатів базуються на законах України і принципах соціальної справедливості. Зараз йдуть непрості переговори, але помітно що Уряд затягує вирішення питань, які поставили профспілки. Питання номер один – дати можливість кожній людині, яка хоче і може працювати, робоче місце і можливість годувати себе і свою родину. Потрібно індексувати мінімальну зарплату і пенсію, а також поступово підвищити їх на рівень інфляції.

Пролунали виступи керівників репрезентативних профспілкових об’єднань, які входять до СПО об’єднань профспілок, народних депутатів, трудящих – членів профспілок.

Всі вони висловились за підтримку прийняття парламентарями «соціального пакету» законів:

-   №2883 щодо індексації грошових доходів населення;

-   №2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій;

-   №2698 щодо зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам;

-   №2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення;

-   №2245 щодо відновлення за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей, санаторного лікування працівників, передусім зайнятих у шкідливих і важких умовах праці.

Профспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікетПрофспілковий пікет

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці