Авторизація|

Міносвіти закупить шкільних автобусів на 150 млн грн

Міносвіти закупить шкільних автобусів на 150 млн грн Уряд затвердив Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду на придбання шкільних автобусів для перевезення учнів загальноосвітніх шкіл, що проживають у сільській місцевості.  Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів 1 липня, - повідомляє прес-служба Уряду.

Порядок визначає механізм використання коштів, головним розпорядником яких є Міністерство освіти і науки. Дане відомство також затверджує кількість автобусів, які необхідно закупити, відповідно до заявок розпорядників, тобто Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних та Севастопольської міської держадміністрацій. Останні здійснюватимуть розподіл автобусів пропорційно кількості районів.

Орієнтовний розподіл бюджетних коштів на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають в сільській місцевості, передбачає закупівлю більше 700 автобусів загальною вартістю 150 млн грн.

Як повідомлялось раніше, програма "Шкільний автобус" залишається нереалізованою. Такого висновку дійшла колегія Рахункової палати за результатами аудиту формування і виконання Програми.
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці