Авторизация| Регистрация

У дитсадках можуть впровадити курс фінансової освіти

7 серпня 2015,Публікації » Новини

У дитсадках можуть впровадити курс фінансової освітиМіністерство освіти і науки розглядає питання щодо впровадження курсу фінансової освіти дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах.
У МОН повідомили, що у відомстві вже відбулась online зустріч співробітників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН з представниками Міжнародної організації Aflatoun з питань впровадження курсу фінансової освіти дітей дошкільного віку. Наразі обговорюється програма співпраці.
"Зокрема, розглядається питання щодо впровадження навчально-виховної програми формування і розвитку у дітей основних фінансових і підприємницьких навичок, а також поступове оволодіння дітьми від 3 до 6 років азами фінансової грамотності та розуміння соціальної відповідальності", - йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці