Авторизація|

У школах з'являться нові уроки

У школах з'являться нові уроки Вже з цього навчального року 9-класники будуть вивчати новий предмет - художню культуру.

"Цей предмет містить у собі вивчення всіх мистецтв, крім літератури. Школярі будуть учити історію створення шедеврів мистецтва, особливості творчості його знаменитих представників, тенденції розвитку кіно, театру, фотографії. Предмет буде вивчатися у 9-11 класах. Усього на цю дисципліну виділяється одна година на тиждень", - розповіла головний фахівець департаменту середньої та дошкільної освіти МОН Ольга Корнілова. За її словами, підручники з художньої культури вже готуються до друку.

У школах нововведення схвалюють. За словами заступника директора школи №10 міста Києва Мирослави Никитенко, раніше предмет "Художня культура" у них викладався як факультатив і туди, за власним бажанням, ходили всі діти.

Очікує школярів з вересня ще одне нововведення. Відтепер інформатика, що раніш вивчалася у 10-му та 11-му класах, буде викладатися з 9-го по 12-й, сказали у Міносвіти.
 
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці