Авторизація|

Віталій Кличко – «Всі навчальні заклади Києва повинні бути готові на 100% до 1 вересня»

17 серпня 2015,Публікації » Новини

Віталій Кличко –  «Всі навчальні заклади Києва повинні бути готові на 100% до 1 вересня»Віталій Кличко – очільникам районів: «До 1 вересня всі навчальні заклади Києва повинні бути готові на 100%. Гроші у вас на це є»

На підготовку закладів освіти столиці до навчального року у 2015 році виділено понад 510 млн грн, що на 157% більше, ніж у 2014 році. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час наради щодо підготовки навчальних закладів міста Києва до початку 2015-2016 навчального року.

«Дуже важливі інвестиції в наше місто. І серед пріоритетів – це інвестиції у дітей, в їхню освіту. Без таких інвестицій у країни немає майбутнього. Розуміючи, наскільки це важливо, ми збільшили фінансування підготовки освітніх закладів до навчального року на 157% – з 198 млн до понад 500 млн грн», – повідомив Віталій Кличко.

Заборгованості в галузі освіти в місті Києві цього року немає.

Віталій Кличко зробив зауваження очільникам районів, які не повністю освоїли кошти на підготовку начальних закладів до нового навчального року, зокрема, на заміну вікон, закупівлю парт і комп’ютерної техніки.

«До 1 вересня всі навчальні заклади Києва повинні бути готові на 100%. Прошу звернути увагу і виправити ситуацію протягом найближчих двох тижнів. Ні мене, ні батьків не цікавить, чому у вас не вийшло провести тендери. Вікна потрібно міняти не тоді, коли триває навчання, а влітку. Гроші у вас є, вам залишилось їх освоїти. Якщо не буде виправлена ситуація – будемо порушувати кадрові питання», – наголосив мер Києва.

Джерело: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці