Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Київська міська тристороння соціально-економічна рада

9 липня 2009,Публікації » Новини
Київська міська тристороння соціально-економічна рада 8 червня у  КМДА відбулося чергове засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради. 
Рада проводилася спільно із засіданням міської робочої групи з питань ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях м. Києва та своєчасності і повноти сплати внесків до Пенсійного фонду.
 
На порядок денний було винесене питання про стан заборгованості із заробітної плати із затвердженням узгоджених заходів щодо погашення до 1 вересня 2009 року зазначеної заборгованості на підприємствах державної та комунальної форми власності (на виконання п. 16 протокольного рішення від 10 червня 2009 року за результатами наради Президента України В. Ющенка з Головою Ради Міністрів АР Крим, головами обласних Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій).
 
З метою врегулювання піднятого питання заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.О. Геведзе, за результатами моніторингу оплати праці, озвучила інформацію про стан виплати заробітної плати, відпускних, оздоровчих освітянам столиці.
 
Після засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради КМООПОіНУ надісдала лист до Київського міського голови із проханням взяти під свій особистий контроль питання оплати праці працівників закладів освіти столиці.
 
 
 
 
Прес-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці