Авторизація|

Парламенту рекомендують прийняти зміни щодо ЗНО у другому читанні

Парламенту рекомендують прийняти зміни щодо ЗНО у другому читанні Комітет з питань науки і освіти ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти у другому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів, про це повідомляє прес-служба Комітету з питань науки і освіти.

До вищезазначеного законопроекту надійшло 58 поправок від народних депутатів України, по кожній з яких відбулось обговорення. Переважна більшість запропонованих поправок була підтримана Комітетом.

Зокрема, Голова Комітету Володимир Полохало вніс пропозицію щодо визначення поняття "сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання" в Законі України "Про вищу освіту", згідно з яким це документ, який засвідчує результати проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання, а також вніс поправку щодо терміну дії сертифікату. Крім того, в Законі України "Про вищу освіту", Голова Комітету запропонував передбачити право особи, що пройшла оцінювання, на ознайомлення з результатами перевірки своєї роботи та отримання її завіреної копії.

 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці