Авторизація|

Офіційно

21 листопада 2008,Публікації » Новини
 Офіційно20 листопада 2008 року відбулося засідання Ради Федерації профспілок України, на якому, згідно з рішенням Президії ФПУ, розглянуто організаційне питання.  
Члени Ради ФПУ заслухали та обговорили інформацію «Про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії Федерація профспілок України щодо захисту прав членів профспілкок в умовах кризи», з якою виступив заступник голови ФПУ Григорій Осовий.
 Враховуючи пропозиції членських організацій, суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, обставини довкола Федерації профспілок України щодо рейдерських дій, Рада підтримала пропозицію Президії ФПУ про недоцільність проведення VІ з‘їзду Федерації профспілок України у грудні 2008 року. Запропоновано обрати голову ФПУ саме на Раді, а з’їзд провести у I кварталі 2009 року.
 Більшістю голосів (181) головою Федерації профспілок України обраний голова Донецької обласної ради профспілок, народний депутат України Василь Хара. 
 Наш кандидат - Олександр Яцунь посів ІІІ місце.


Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці