Авторизація|

Щодо оплати праці за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників

23 листопада 2015,Публікації » Новини

Щодо оплати праці за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівниківКиївська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України отримала відповідь Міністерства фінансів України щодо оплати праці за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Так, пропозиція щодо розширення категорій працівників, яким встановлюватимуться доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, зокрема, кухарям, прибиральникам, сторожам, бібліотекарям, медичним сестрам, потребуватиме додаткових витрат і в умовах жорсткої економії бюджетних коштів та необхідності забезпечення обороноздатності країни, не підтримується.

При цьому, Міністерство фінансів не враховує позицію Президента України, висловлену на 12-му засіданні Національної ради реформ, де він зазначив: «На освіту не можна дивитися як на галузеву проблему. Крім забезпечення обороноздатності держави, освіта є першим нашим пріоритетом».

З текстом листа можна ознайомитися тут List-mnfn.pdf [559.71 Kb] (cкачувань: 51)

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці