Авторизація|

Бюджет Києва-2016: 20% муніципальна надбавка освітянам збережена

23 грудня 2015,Публікації » Новини

Бюджет Києва-2016: 20% муніципальна надбавка освітянам збереженаКиїврада ухвалила реалістичний і збалансований бюджет столиці на 2016-й рік. І сподіваємось, що Верховна Рада при прийнятті Держбюджету врахує інтереси киян і не чинитиме дискримінації стосовно столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи ухвалення головного фінансового документу міста на наступний рік.

«Сьогодні Київрада ухвалила проект бюджету Києва на 2016 рік з доходами у 27 млрд грн та видатками – 25,6 млрд грн. У доволі складних економічних і політичних умовах ми ухвалили бюджет, в якому збережені соціальні стандарти для киян. Так, нам вдалося зберегти 20% муніципальних надбавок для столичних вчителів та медиків. Також ми, зокрема, передбачили кошти на забезпечення безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів та пільгових категорій», – зазначив Віталій Кличко.

Київський міський голова додав, що столичний бюджет пройшов громадське обговорення і всі охочі кияни вносили свої пропозиції до основного фінансового документу столиці.

Мер підкреслив, що столичні депутати виконали свій обов’язок перед киянами щодо формування основного фінансового документу міста.  І тепер головне завдання – щоб народні депутати відповідально поставилися до голосування за Державний бюджет і ухвалили його з урахуванням інтересів Києва – без фінансової дискримінації столиці та киян.

«На жаль, бюджет столиці залишається занадто залежним від Державного бюджету. Потрібно не тільки говорити про децентралізацію влади і бюджету, а й відповідно діяти. Ми не просимо грошей, ми хочемо, щоб у нас не забирали наші кошти, щоб кияни розпоряджалися заробленими грошима, щоб Київ розвивався, щоб будувалися дороги, нові школи і дитсадки, ремонтувалися будинки і наше місто було по-справжньому сучасним, комфортним і європейським», – наголосив Віталій Кличко. 

За матеріалами КМДА

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці