Авторизація|

МОН України прогнозує скорочення кількості вищих навчальних закладів на 33%

20 липня 2009,Публікації » Новини
МОН України прогнозує скорочення кількості вищих навчальних закладів на 33%Міністерство освіти і науки України прогнозує скорочення кількості вищих навчальних закладів на 33% до 2013 року. Про це заявив на прес-конференції заступник міністра освіти і науки Тарас Фініков. 

За його словами, кількість ВНЗ буде скорочуватися шляхом природного відбору, а саме, у результаті зникнення ВНЗ з невеликою кількістю студентів і різних філій. Крім того, скорочення буде відбуватися і за рахунок укрупнення й об'єднання ВНЗ з подальшим утворенням в них більш широкого спектру навчальних спеціальностей. 

При цьому, на думку заступника міністра, даний процес буде проходити не стихійно, під впливом ринку, а в рамках оптимізації всієї системи вищої освіти. 

Сьогодні в Україні налічується близько 900 ВНЗ усіх рівнів акредитації і форм власності.

 

http://www.osvita.org.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці