Авторизація|

Учасники тестування подали майже шість тисяч апеляцій

22 липня 2009,Публікації » Новини
Учасники тестування подали майже шість тисяч апеляційЦього року учасники зовнішнього незалежного оцінювання подали 5 834 апеляційні заяви щодо результатів чи процедури тестування, що складає 0,5 % від загальної кількості виконаних тестів
 
Це вдвічі більше в порівнянні з 2008 роком, коли було подано 2 тисячі 820 заяв. 15 липня Український центр оцінювання якості освіти припинив приймати апеляційні заяви, а всі, що надійшли до цього числа, будуть розглянуті до 24 липня. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) вже відбулося 11 засідань Апеляційної комісії, на яких розглянуто 3 880 заяв. Усі засідання цієї комісії відбуваються відкрито, адже їх можуть відвідати зареєстровані громадські спостерігачі. А на інтернет-сайті УЦОЯО можна ознайомитись зі списками осіб, апеляційні заяви яких будуть розглянуті на черговому засіданні.

За рішенням Апеляційної комісії результати тестувань, що оспорювалися у 3 472 (89,5%) заяв залишено без змін. У 270 випадках після уточнення інформації щодо варіантів тестових зошитів встановлено нові результати. Задоволені апеляції щодо підвищення балів у сертифікатах у 138 випадках. Минулого року таких апеляцій було всього 12.

Найбільше учасниками зовнішнього оцінювання 2009 року оспорювалися результати тестування з української мови та літератури - 2 559 апеляцій, математики - 1 010 та англійської мови - 864. Найменше незгоди викликали результати з французької (17) та іспанської (1) мов.

Нагадаємо, що цьогорічна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тривала в період з 6 травня по 5 червня, охоплювала собою 8 навчальних предметів. У ній взяли участь більше 430 тис. осіб, кожен з яких мав змогу пройти тестування з 2-5 предметів. Учасниками ЗНО-2009 було складено понад 1 млн. 100 тисяч тестів.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці