Авторизація|

Фінал змагання з баскетболу на Кубок СПА м. Києва

25 листопада 2008,Новини, Вища освіта
Фінал змагання з баскетболу на Кубок СПА м. Києва24 листопада в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.
Змагання проводилися 9 рік поспіль. В них приймали участь 18 збірних команд ВНЗ. За відгуками гостей та учасників турнір здобув заслужену популярність серед багатотисячних прихильників баскетболу.
 
 
 
 
 
У матчі за ІІІ місце зустрічалися команди НАУ
1. Дмитренко Роман
2. Коберник Сергій
3. Білов Олександр
4. Симоненко Георгій
5. Залі щук Сергій
6. Шинкаренко Ілля
7. Крупін Микита
8. Мойсеєнко Андрій
9. Пінчук Кирил
10. Капустін Ілля
11. Вовченко Олександр
12. Бойко Дмитро
13. Лавреньов Єгор
14. Нахутін Максим
15. Бойко Олександр
16. Коробчук Олег
17. Нікітін Володимир
18. Денисенко Андрій
та МНТУ:
1. Торопенко Вадим
2. Каланча Олександр
3. Нескоромний Богдан
4. Черногор Антон
5. Лисюк Олексій
6. Гоцій Богдан
7. Сандул Максим
8. Челован Анатолій
За безкомпромісної боротьби і шаленої підтримки трибун ІІІ місце здобула команда Національної академії управління, перемігши з рахунком 93:73.
У фіналі зустрічалися команди КНУТД:
1. Макаренко Костянтин
2. Маркін Дмитро
3. Макаревич Олександр
4. Прокоп’єв Владислав
5. Сатилов Кирім
6. Коваленко Юрій
7. Абдрахманов Володимир
8. Савченко Костянтин
9. Біліченко Андрій
10. Агоє Генрі
11. Вівдич Анатолій
12. Палєєв Сергій
та НТУУ ”КПІ”:
1. Лутак Артем
2. Хоменко Олександр
3. Полєжаєв Іван
4. Рушаков Денис
5. Павленко Олексій
6. Сироватка Максим
7. Кірсанов Микола
8. Коровченко Антон
9. Панов Руслан
10. Нефедченко Дмитро
11. Кореняк Ярослав
12. Салій Ярослав
13. Пономаренко Тарас
14. Андич Фуркан
15. Данбулів Петро
В минулому році саме ці команди розігрували фінал. Історія повторилася і цього разу. Як і в 2007 році команда Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут” з рахунком 79:70 перемогла команду Київського національного університету технології та дизайну та посіла заслужене І місце.
Кращим гравцем турніру визнано гравця команди НТУУ ”КПІ” – Лутака Артема. Приз в номінації ”За волю до перемоги” отримали: Коваленко Юрій, який у фіналі грав з переламаним пальцем і ушкодженою ногою та Панов Руслан. Після отриманої в минулому важкої травми, яка перекреслювала його подальшу спортивну кар’єру, Руслан 2 роки мужньо боровся з недугою і після тривалої реабілітації зумів знову вийти на баскетбольну площадку та достойно виступити у фіналі.
Приємно відмітити, що своїх спортсменів прийшли підтримати ректори вузів: Згуровський М.З., Волков О.І., Єрохін С.А. Ними відмічено високий рівень проведених змагань. Наголошено, що в турнірі немає переможців і переможених, а є гра, яка сьогодні вдалася НТУУ ”КПІ”. Ректор КПІ акад. Згуровський М.З. запропонував створити оргкомітет по підготовці проведення 10-го турніру. Було б доцільно провести фінал ювілейного турніру в Київському Палаці спорту.
Всі учасники фінальних змагань від оргкомітету отримали нагороди: медалі, дипломи та цінні подарунки.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці