Авторизація|

У Києві затверджено міську цільову програму «Освіта Києва. 2016-2018рр.»

4 березня 2016,Публікації » Новини

У Києві затверджено міську цільову програму «Освіта Києва. 2016-2018рр.»Освітня галузь столиці протягом 2016-2018 років розвиватиметься згідно з міською цільовою програмою «Освіта Києва. 2016-2018рр.». За відповідний документ 3 березня, проголосували 94 депутати Київської міської ради.

Згідно з програмою, загальний обсяг фінансування освіти на три роки становить 26,2 млрд грн, з них із міського бюджету – 20,1 млрд грн, а решта – 6,1 млрд грн – інші джерела фінансування.

Ухвалений документ передбачає розвиток освіти Києва у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої, інклюзивної та спеціальної освіти. 

Серед інновацій програми:

  • впровадження системи грантів Київського міського голови у чотирьох напрямах: «Здорова дитина», «Чуйне серце»,  система роботи з дітьми з особливими потребами», «Заклад з ідеєю», «Перспектива освіти» тощо;
  • створення єдиного інформаційно-освітнього простору навчальних закладів комунальної форми власності;
  • встановлення «тривожної кнопки» в усіх дошкільних навчальних закладах міста;
  • розвиток інклюзивної системи освіти;
  • відновлення спортивних залів у комунальних школах, оновлення спортивного обладнання та матеріально-технічної бази;
  • підключення персоналу дошкільних навчальних закладів до системи «Електронний дитсадок» тощо.

За матеріалами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА)

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці