Авторизація|

Київська прокуратура перевірила дитячі табори

30 липня 2009,Публікації » Новини
Київська прокуратура перевірила дитячі табори Під час літніх канікул прокуратурою столиці спільно з пожежниками, фахівцями санітарно-епідеміологічної служби та Державного комітету з промислової безпеки й охорони праці перевірено дотримання вимог чинного законодавства щодо оздоровлення і відпочинку дітей, недопущення порушення прав та інтересів маленьких громадян України.

 

Перевірка охопила 12 таборів із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів та 11 дитячих оздоровчих таборів, розташованих у Києві та області. З'ясувалося, що статутними положеннями усіх перевірених таборів вік дітей, які мають право на перебування в них, обмежено 14-15 роками. Втім у Законі України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" чітко вказано, що приймати до зазначених закладів потрібно дітей віком від 7 до 18 років.


Крім того, санітарно-технічний стан окремих оздоровчих закладів незадовільний. У них не створено умов для дотримання особистої гігієни - відсутнє гаряче водопостачання.

Також виявлено порушення в організації харчування. В раціоні допускається використання рибних консервів, піци тощо - продуктів, які спільним наказом Міносвіти та МОЗ заборонені для вживання дітьми в організованих колективах. Продукти зберігаються з порушеннями санітарних норм.

За результатами перевірки столична прокуратура внесла директорам дитячих закладів 12 документів реагування - із вимогою усунути допущені порушення. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 особи.

Впродовж перших літніх місяців у Києві оздоровлено майже 50 тис. дітей, із них більше 15 тис. належать до пільгових категорій.
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці