Авторизація|

У Софії Київській заграють на карильйоні

30 липня 2009,Публікації » Новини
У Софії Київській заграють на карильйоні Концертні програми на єдиному в Україні пересувному концертному карильйоні проходитимуть у дворі Київського Софійського собору щочетверга починаючи з 30 липня 2009 року, повідомляє сайт національного заповідника «Софія Київська». Починатиметься програма о 19:00, триватиме півтори години. Квиток коштує 100 грн. 

У концертних програмах у виконанні Ірини Рябчун звучатимуть твори відомих композиторів світу: Л.Бетховена, Е.Грига, П. Чайковського, Д. Бортнянського, М.Леонтовича, Г.Майбороди, М.Лисенка, Г.Генделя та інших.

Карильйон - музичний інструмент, що складається щонайменше з 23-х бронзових дзвонів, налаштованих за хроматичним рядом (тональним звучанням). Карильйон встановлений у Софійському соборі нараховує 50 бронзових дзвонів - 4 повні октави. Найменший з дзвонів має вагу 4 кг, найбільший - 280 кг. Карильйонні дзвони були відлиті у Нідерландах на королівському дзвоноплавильному заводі.
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці