Про працю неповнолітніх на профспілковому уроці у школі № 98

29 квітня 2016,Публікації » Новини

Про працю неповнолітніх на профспілковому уроці у школі № 9828 квітня 2016 року Мартиненко Олена Наумівна вчитель історії та правознавства Київської спеціалізованої школи № 98 з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району провела профспілковий урок для учнів 10-Б класу.

На профспілковому уроці були присутні директор навчального закладу Литвин Любов Петрівна, голова Дніпровської районної організації Профспілки Нікандренко Галина Захарівна та головний спеціаліст  з соціально-економічних питань Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Мороз Світлана Олександрівна. Тема уроку: «Право на працю. Трудові права неповнолітніх».

Мета профспілкового уроку – ознайомити учнів з нормативно-правовими актами, які регулюють питання праці неповнолітніх.

Урок пройшов цікаво і пізнавально. Олена Наумівна при підготовці до уроку використаларізні підходи щодо методівподачі інформації. Цікавим для сприйняття було представлення змістовного матеріалу на інтерактивній дошці статистичних даних з Держкомстату про працю неповнолітніх та стану проблем праці дітей в Україні. Учитель ознайомив старшокласників з принципами діяльності профспілки, її ролі і функцій у здійсненні соціально-економічного захисту людини праці. Протягом уроку учні були активні, давали правильні відповіді на запитання, підготовлені заздалегідь вчителем щодо трудових прав неповнолітніх. У ході уроку старшокласники поновили свої знання про трудове законодавство та дізналися багато корисного.Визначили, що Профспілка – це надійний гарант їхнього соціального захисту.

На останок перед учнями виступила голова Дніпровської районної організації Профспілки Нікандренко Галина Захарівна, яка зазначила, що молодій людині, яка навчається у школі і лише частково обізнана з реаліями сьогодення, вкрай необхідно підготуватися до дорослого трудового життя, дізнатися краще про свої права та навчитися ними користуватися.

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи