Авторизація|

Київські екологи продовжили на 100 років життя каштану Петра Могили

31 липня 2009,Публікації » Новини
Київські екологи продовжили на 100 років життя каштану Петра Могили Київські екологи лікували найбільший у Києві каштан, що у Китаєвській пустині. Це унікальне дерево, яке, за легендою, 300 років тому посадив митрополит Петро Могила вважають найбільшим і найстарішим каштаном у Києві, і навіть в Україні. 


«Заввишки 25 м, стовбур в обхваті 4,15 м...Дерево потребувало лікування, оскільки землю під ним витоптали численні паломники, у стовбурі утворилося кілька невеликих дупел, а три величезні гілки, кожна вагою понад 1 тонну, загрожують розірвати стовбур на кілька частин. Ці гілки ми зв’язали спеціальним надміцним альпіністським шнуром – тепер щонайменше на 100 років гарантуємо подовження життя велетня. Оголене коріння каштана присипали привезеним родючим грунтом, запломбували дупла», - повідомив газеті директор Київського-еколого-культурного центру Володимира Борейка.

На лікування каштана Петра Могили витрачено близько 3 тис. грн. За словами Борейка, це вже 33 дерево, яке лікує Київський еколого-культурний центр. На черзі – лікування дуба Грюневальда, що вже понад 1000 років росте на території нинішнього пансіонату «Жовтень».


 

 

 

http://www.proua.com

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці