Авторизація|

21 та 22 травня у столиці відзначатимуть День Європи

12 травня 2016,Публікації » Новини

21 та 22 травня у столиці відзначатимуть День ЄвропиЦього року відзначення Дня Європи відбудеться 21 та 22 травня на Михайлівській площі у традиційному європейському стилі «Пікнік у Європі». Про це повідомляється на офіційному сайті Київської міської держаної адміністрації.

Так, відповідно до підписаного розпорядження КМДА, у суботу, 21 травня о 12:00 старт загальноміським заходам дасть офіційна церемонія відкриття Дня Європи за участю керівництва держави та міста, голови Представництва ЄС в Україні, представників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні, ЗМІ та громадськості.

Представники європейських держав презентуватимуть інтерактивні і творчі проекти від посольств та національних культурних центрів.

Також, під час відзначення Дня Європи кияни та гості міста зможуть відвідати Фестиваль вуличної музики «Street Music Day». Вуличні музиканти з різних країн світу даруватимуть присутнім музику різних стилів.

Серед розмаїття цікавинок – інтерактивна інсталяція «Двері в Європу». Завдяки сучасним відеотехнологіям, відкривши двері кожен одразу «опиниться» в одному з відомих місць Європи.

Власну програму представлять українські спортсмени, які виступають у видовищних вуличних видах спорту (workout, parkour, ролери, TRX ). Усі охочі зможуть долучитися до веселої зарядки «FunUp», поспостерігати за майстрами екстриму, крос-фіту, зумби, йоги, автомодельного спорту. Для наймолодших гостей свята проводитимуться дитячі спортивні змагання, майстер-класи, працюватимуть дитячі атракціони-батути, слеклайн.

Крім того, насиченою буде і вечірня програма свята, яка розпочнеться виступом відомого українського електронного гурту «ONUKA». А ближче до ночі кияни та гості міста можуть переглянути класичне європейське кіно на великому екрані у незвичному «тихому форматі» – у навушниках та теплій дружній атмосфері.

У неділю, 22 травня, у столиці триватиме відзначення Дня Європи. О 12:00 на Михайлівській площі відбудуться урочисті проводи Національної збірної команди з футболу для участі у ЄВРО-2016, який відбудеться у Франції.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці