Авторизація|

Цього року до першого класу підуть 22 тисячі київських дітей

6 серпня 2009,Публікації » Новини
Цього року до першого класу підуть 22 тисячі київських дітей Щоб повністю зібрати першокласника до школи, доведеться викласти в середньому 1,5 тисячі гривень, підрахували журналісти телеканалу "Київ".

Так, рюкзак ортопедичний, який може прослужити дитині аж до 5 класу коштує 520 грн. Зошити, ручки, олівці, фарби, ластики, підставка для книг та інші помічники в навчанні вимагатимуть щонайменше 200 гривень.

Така дорожнеча, вочевидь, і пояснює незначну активність киян. Покупців біля канцелярських товарів нині мало. У столичній мерії кажуть - заощадити можна буде на шкільних ярмарках, які розпочнуть свою роботу з середини серпня.

 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці