Всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед працівників освіти

10 жовтня 2016,Публікації » Новини

Всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед працівників освітиУ період з 5 по 7жовтня 2016 року в м. Києві на базі спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  відбувався Всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед працівників освіти – членів галузевої Профспілки.Згідно з положенням змагання проходили за особисто-командним заліком.

Команду Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України представили працівники столичних закладів освіти: Чиченьова Оксана Миколаївна – старший викладач кафедри фізичного виховання факультету біомедичної інженерії Національного технічного університету України “КПІ”; Михайлик Оксана Валентинівна – тренер дитячо-юнацької спортивної школи № 26 Святошинського району; Тертишний  Леонід Васильович – тренер дитячо-юнацької спортивної школи № 26 Печерського району;Одаренко Микола Миколайович – інструктор-методист спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;Федоренко Олександр Васильович – старший викладач кафедри ТБ ТМП Київського національного університету технологій та дизайну.

Учасники змагань продемонстрували видовищну гру та безкомпромісну жагу до перемоги. Перше місце виборола команда освітянстолиці. Також, в особистому заліку перемогу святкували представники команди: Оксана Чиченьова та Леонід Тертичний.

Вітаємо команду-переможницю з досягненням та бажаємо членам команди подальших спортивних досягнень.

Всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед працівників освіти

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи